Раніше, деякий час я займався фрілансом і якось отримав цікаве замовлення. За гарну винагороду мене найняли зробити сайт, що буде рекламувати нічних метеликів. В нашому місті повно повій, які пропонують дорослі розваги усім бажаючим. Часи, коли чоловіки шукали подругу для одноразового сексу на вулиці чи за об’явою в газеті в рубриці знайомств, лишились в минулому.

Завести нові еротичні знайомства тепер можна, відвідавши тематичні сайти, де дівчата за викликом пропонують райську насолоду в їхніх гарячих обіймах. До цих пір особливо не цікавився життям дам, які продають своє тіло за гроші. До проституції ставлюсь лояльно, але сам не потребую послуг платних гетер. В мене ніколи не було проблем з представницями жіночої статі.

Люблю секс і в моєму ліжку побувало чимало красивих дівчат. Можливо, через це я ще не одружений. Мені здається, що ніколи не припиню шукати ідеальну коханку. Але завжди цікавило питання – чому хлопці користуються послугами шльондр? Що може замінити азарт полювання на привабливу здобич, процес зваблювання та солодке відчуття перемоги, коли гарненька лялечка розведе в різні боки перед тобою свої чарівні ніжки?

Для того, щоб бути в темі, – почитав літературу, присвячену проституції. Передивився купу сайтів конкурентів, тому що було поставлене складне завдання – зробити найкращий веб-продукт. В деяких країнах Європи проституція повністю легальне ремесло. Нічні метелики захищені власною державою, проходять регулярні медичні огляди і сплачують податки. Економіка виграє, завдячуючи надходженню коштів до бюджету, клієнти отримують гарантії безпечного сексу для власного здоров’я.

Вважаю, що було б непогано узаконити проституцію і в нашій країні. Все одно попит на послуги куртизанок шалений і цей бізнес знаходиться в тіні. Це мої власні міркування.

Заглибившись в роботу, окрім технічної частини, став розуміти тонкощі секс-індустрії. Велика частина дам за викликом в анкеті розміщують не свої фотографії – так звані типажні фото. Мотиви в усіх різні: фізичні недоліки, вік або інші причини. Клієнт, уподобавши богиню розпусти на знімку, хотів би з нею зустрітись в реальному житті. Тому, щоб не було розчарувань, замовник може обрати категорію повій з перевіреними фото. Адміністрація ресурсу гарантує відповідність розміщених фото із справжніми людьми.

Існує категорія «нові повії». В цій рубриці розташовані анкети гетер, що з’явились на сайті вперше. Можливо, часті відвідувачі жінок легкої поведінки бажають урізноманітнити своє інтимне життя, тому можуть зробити вибір супутниці для сексуальних розваг в цьому розділі. Грошові мішки обирають дорогих шльондр модельної зовнішності, для яких теж є своя рубрика. Для прихильників полунички, що не хочуть переплачувати за секс, підійде розділ «дешеві повії».

Всі нюанси були враховані і сайт запрацював. Замовники роботи залишились задоволені. А в мене з’явилась нав’язлива ідея – сходити до блудниць і спробувати на власному досвіді, чи варто платити за продажне кохання?