Після виконаного замовлення на створення сайту інтим-знайомств, я серйозно замислився про похід до жінок легкої поведінки. З представницями протилежної статі в мене завжди складались добрі стосунки. Затягти у ліжко красиву дівку ніколи не було для мене складним завданням. Справа полягала в проведенні своєрідного еротичного експерименту. Я хотів зрозуміти мотивацію чоловіків, які купують секс за гроші.

До цього ніколи в житті не платив дамам за інтимні стосунки. Можливо, професіоналки вміють виробляти якісь надзвичайні речі, щоб довести замовника до фантастичного екстазу. Ретельно відібравши кандидаток, зателефонував дорогій повії, що жила у центрі міста.

Питаю: «Добрий день! Чи можна до Вас завітати на вогник?». Відповідає, що рада буде зустрітись на її території. Вартість розваги – еквівалент 100 американських доларів за годину. «Які саме послуги надаються клієнту?», – не вгамовувався я. «Будь яка ваша фантазія, котику! Але всі вправи виключно в презервативі», – відповіла куртизанка. Домовились про побачення тривалістю дві години – вартість 200 баксів.

Ввечері їду на зустріч. Знайшов вказану адресу – елітний будинок з паркуванням для авто і охороною. Запитали в яку квартиру прямую. Кажу: «до пані Оксани в тридцяту». Охоронець чемно запропонував скористатись ліфтом, тому що апартаменти, розташовані на шостому поверсі.

Двері відчинила висока блондинка в спідниці та відвертій блузі, крізь яку проглядали упругі груди. Дівчина була молода і сяяла чистотою і здоров’ям. Оксана запропонувала мені випити за знайомство, наливши келих сухого червоного «Шато Марго» в супроводі сиру з благородною пліснявою. Грала чарівна музика, якісь старовинні балканські балади. Вся атмосфера була насичена спокоєм і запрошувала розслабитись, забувши про проблеми.

Питаю, чи відлік часу вже пішов. Оксана ствердно хитнула головою і підсіла ближче. Це була розкішна жінка, з гордою поставою. Від неї долітали тонкі аромати недешевих французьких парфумів. Її виразні блакитні очі були схожі на глибокі озера, в які хотілось зануритись.

Я розхвилювався, як школяр на важливому іспиті. З справжньою жінкою відчуваєш себе теж більш значущою особою. Ми трохи потанцювали і перейшли до головної справи. Цілувалась вона божественно. Ця жінка була зваблива богиня з ніжною на дотик шкірою і бездоганною фігурою.

Я зажадав її з першого погляду. Мій жеребець теж був непохитний в намірі скуштувати коштовну страву. Прелюдія була тривалою і я насолоджувався кожною миттю проведеною в обіймах цієї надзвичайної жінки. Ми займались коханням в різних позиціях, поки час побачення не закінчився. Я зміг розрядитися тричі. Вражений пережитим спектаклем я дійшов висновку, що елітні куртизанки варті витрачених на них грошей. Оксана перевершила усі мої сподівання, подарувавши незабутній вечір. Скажу відверто, що це був найкращий секс в моєму житті. Дівчина на прощання  запропонувала кави з шоколадом. Сервіс обслуговування був на висоті.

Я не без жалю залишив красуню, маючи величезне бажання повторити побачення з прекрасною чарівницею.