Вирішив поділитись з вами своїми думками та порадами щодо такої делікатної проблеми, як секс під час вагітності. Ніхто не буде сперечатись, що якісні інтимні стосунки закладають підвалини щасливого шлюбу. І в житті кожного подружжя настає момент, коли заняття коханням призводять до логічного результату, – появи дитини. Поповнення сім’ї – відповідальний і радісний момент для майбутніх батьків. Але перед цим, серед багатьох проблем, які потрібно вирішувати, постає надзвичайно важливе питання: чи можливі статеві стосунки під час очікування дитини? Сучасні дослідження запевняють, що немає ніяких перешкод для них, якщо дотримуватись деяких правил.

Умовно можна розділити період вагітності на три частини. Перший триместр (1-12 тижнів). Початковий термін відрізняється відчутними фізіологічними змінами в організмі та психологічному стані майбутньої мами. Постійна втома, дратівливість, безсоння, нудота – стають визначальними чинниками в настрої дружини. Пари в цей час нечасто займаються еротичними вправами через незадовільне самопочуття жінки. Любляча подруга надасть доступ до тіла, коли в неї з’явиться бажання. Щоб вгамувати пристрасть чоловіка, жінка може задовольнити його орально.

На четвертому місяці, коли минає токсикоз, сексуальне життя приходить до своєї норми. Судинна система жінки потерпає змін. До статевих органів і матки надходить більший об’єм крові, нервові закінчення підвищують чутливість, збільшуються груди. Молодиця часто відчуває яскраві оргазми, через це її потяг до сексу  значно зростає. Коханці можуть насолоджуватись близькістю без обмежень. Природа добре подбала про захист дитини, оточивши її міхуром з плодовими водами, передньою черевною стінкою з м’язів, а також слизовою пробкою, що надійно перекриває шийку матки. До 30 тижня підійдуть будь-які пози, не завдаючи  ніякої шкоди малюкові. Прекрасна позиція для дівчини – зверху (наїзниця), коли вона може контролювати глибину входження пеніса, уповільнюючи ритм процесу. Анальний секс можливий з  обов’язковим використанням презервативів та лубрикантів.

На останньому терміні треба бути більш обережними, не завдаючи тиску на животик. Це час експериментів. Підійдуть пози, лежачи на боці обличчям один до одного, або чоловік позаду партнерки. Колінно-ліктьове положення зараз буде недоречне. Головне – уникати надмірного фізичного навантаження. Поза «під кутом» підійде, коли вагітність добігає завершення. Пані лежить на спині, а хлопець входить в неї, лежачи збоку, під кутом. Такий варіант виключає натискання на живіт і груди. Якщо виникають сумніви чи неприємні відчуття, треба знайти позицію, в якій буде комфортно. Не соромтесь отримати консультацію з хвилюючих питань у лікаря. Професіонал дасть корисну пораду.

Інтим в той час як ви очікуєте дитину, подарує палітру яскравих відчуттів, щире задоволення, якщо ви будете обговорювати свої дії, враховуючи взаємні бажання. Для жінки важливе постійне емоційне спілкування з батьком майбутньої дитини. Робіть коханій компліменти, еротичний масаж, не заощаджуйте на поцілунках, легких обіймах. Це зміцнить шлюб довірливими, ніжними відносинами!