Згадуючи буремну молодість, в пам’яті викарбувалось кілька курйозних епізодів. Але про цей випадок я міг би розповісти лише близьким друзям. Працював якось діджеєм в маленькому провінційному місті. Музичні вечірки збирали на вихідних велику кількість місцевої молоді. Веселились по повній програмі до самого ранку.

Я люблю свою роботу, від якої отримую справжнє задоволення та інші приємні бонуси. На дискотеці нескладно звабити гарну дівку і розкрутити її на бурхливий секс. Зазвичай мисливцем за здобиччю має бути чоловік. Цього разу я сам став об’єктом полювання шаленої прихильниці.

В ритмі сучасних треків літній вечір стрімко перейшов у ніч. Тіло наповнилось приємною втомою. Деякі хлопці, добре загрузившись алкоголем, вже відпочивали на стільцях біля танцювального майданчика. Хоча ще достатньо людей відривались під Арміна ван Бюрена. Група з чотирьох дівчат танцювала біля мого робочого місця, під самою сценою.

Серед них виділялась величезна дама років двадцяти з довгими дредами. Вона була на цілу голову вища за своїх подруг. За статурою вона була схожа на велетня, але жіночої статі. Мені було добре видно, як підстрибували вгору її груди, мабуть, п’ятого розміру. Сідниці в неї були, як в добре відгодованого бегемота. Розумію, що власну зовнішність не обирають. Але подумки, порівнюючи це слоненя, зі своїми стрункими і звабливими коханками, я навіть не міг уявити, що ми за кілька годин опинимось в одному ліжку!

Паті хилилось до свого логічного завершення, коли жінка-велетень відокремилась від своєї компанії і попрямувала до мене. «Мене звати Наталя! Дозвольте пригостити Вас текілою», -перекрикуючи гучну музику, вона звернулась до мене. Я здивувався, але не став заперечувати, з цікавістю поглядаючи на нову прихильницю. Наталя мала приємний голос і згодом, як виявилось, була веселою дівчиною з нереальним відчуттям гумору. Ми за півгодини пропустили по три порції текіли і стали «справжніми» друзями. Я міг розслабитись, тому що робота завершувалась і всім вже було начхати, що дубасить діджей – аби гуркотіло!

Добре сп’янівши, я виголосив фінальну промову: «Дорогі друзі, дякую за чудовий вечір, проведений з вами, і – приходьте ще!». Ми випили з Наталею ще кілька коктейлів та поїхали на таксі до мене в готель. Спиртне подіяло збуджуюче, тому не дивно, що ми опинились на дивані, стягуючи один з одного одяг. В напівтемній кімнаті моя супутниця здавалась прекрасною та жаданою. Ніколи не пестив такі великі груди! Одна не могла вміститись у двох моїх долонях!

Пристрасті дівчині не бракувало. Вона вміла цілуватись і розпалила мене не на жарт. Коли Наталя захотіла задовольнити мене орально, я відчув божественну насолоду від доторку її губ. Ми займались коханням до ранку. Позасинали втомлені від виснажливих еротичних вправ.

Прокинувшись о другій половині дня, я не побачив поряд нової знайомої. Лише на столі записка: «Дякую за вечір». Збентежений та страждаючи від похмілля, я намагався усвідомити отриманий досвід. Більше Наталю я ніколи не зустрічав, але з тих пір став уважніше придивлятись до жінок в тілі. Мій стереотип про жіночу красу був зруйнований. Якщо раніше я не звертав уваги на великих дівчат з надмірною вагою, то тепер мій сексуальний інтерес до пампушок був щирий та відвертий.

Випадкова незнайомка допомогла мені розширити свій погляд на оточуючий світ та розмаїття типів жіночої краси в ньому. Не треба нехтувати дамами з пишним тілом, вони можуть виявитись неперевершеними коханками!