Друзі і знайомі дістають запитанням, коли я нарешті одружуся? Заробляю добре, маю власне житло і авто. З погляду середньостатистичної людини, я досяг успіху у їхньому розумінні сенсу буття. Лише «страждає» особисте життя. В сучасному світі розподіл цінностей перейшов на новий рівень. Більшість людства може забезпечити себе певним рівнем матеріального добробуту: мати дах над головою, якісну їжу, одежу та розваги.

В перегонах за необхідними речами, за різноманітними спокусами, завівши власну  сім’ю та дітей, люди забувають, що втрачають головний ресурс – свободу і час, який ні за які гроші не придбаєш.

Тому я пристав до твердого переконання – сімейні відносини в глобальному сенсі втратили актуальність. Раніше, люди одружувались, народжували нові покоління, щоб мати поміч у господарстві від нащадків та, щоб було кому передати майно у спадок. Зараз можна жити в цивільному шлюбі, не переймаючись застарілими поглядами.

Наприклад, я обожнюю насичений, бурхливий секс. Змінюю коханок з певною періодичністю. Не уявляю собі, щоб я міг сексуально задовольнятись в ліжку однією жінкою усе життя. Дами, як книги, або квіти. Прочитана книжка на деякий період втамовує спрагу до знань, а потім шукаєш нову. Зірвані квіти радують погляд, поки є свіжі. Як зів’януть, то викидаємо на смітник.

В коханні мене приваблюють незвідані відчуття, нові еротичні знайомства. Кожна дівчина несе у собі свою родзинку, яку прагнеш скуштувати. З огляду на це, я став справжнім професіоналом у сфері пікапу. Знайомлюсь усюди, де є красиві жінки: в кав’ярні, на вулиці, на дискотеці, в нічному клубі. Рідко буває, що я засинаю самотнім, без теплих обіймів гарячої коханки. Позитивно ставлюсь до можливості зустрітись з дівчатами за викликом. Іноді не вистачає часу, щоб звабити чергову гарненьку лялечку, тому телефоную до повій.

З ними все просто. Знаходиш в інтернеті сайт, що рекламує послуги шльондр, де обираєш собі подругу на одну ніч. Продажні гетери мають особисті сторінки зі звабливими фото. Правда, бувають випадки, коли повії використовують не свій знімок, а схожої за параметрами і зовнішнім виглядом жінки. Тому замовляю дорогих нічних метеликів з перевіреними фотографіями. Елітні дівчата ще ніколи мене не розчаровували. Зазвичай, дорогі куртизанки мають модельну зовнішність і манери світської дами. Тому рекомендую, якщо бажаєте переспати з богинею сексу, не жалійте грошей на розбещену кицю, що подарує незабутній вечір кохання.

На минулому тижні, гарно розважився з такою ефектною блондинкою, що досі згадую миттєвості райської насолоди, коли ми бавились в дорослі ігри на моєму величезному ліжку. Її груди були, як дві стиглі, солодкі дині. А сідниці були такі пружні і апетитні, що мені знову хочеться з нею зустрітись. Вчора замовив студентку. Виявилось, що навчається на факультеті іноземних мов. Вона під час сексу, постійно щось вигукувала італійською, чи іспанською. Було весело. Відчув себе героєм якогось порнофільму.

Взагалі, вважаю, що треба узаконити проституцію, наслідуючи приклад прогресивних країн Європи. Це позитивно вплине на стан економіки і здоров’я усієї нації.