Хочу розповісти про свою веселу подорож до Європи. Працюючи у великій IT компанії, я досягнув неабияких успіхів у своїй професійній кар’єрі. Боси довірили мені провести особисті перемовини з потенційними партнерами з країни тюльпанів. Начальник дав детальні вказівки, як поводитись у відрядженні у Нідерландах і вручив авіаквитки та гроші на мандрівку. Я запевнив його, що хвилюватись нема чого, він зробив правильний вибір, довіривши цю надзвичайну місію моїй особі. В літаку до Амстердама я подумки був далекий від роботи, вивчаючи інформацію про славетні місця розпусти на вулиці Червоних ліхтарів, розмірковуючи, скільки коштів знадобиться, щоб добре розважитись в найбільш демократичній європейській столиці. До речі, там не одна вулиця, а цілий район для задоволення усіх ваших мрій!

Амстердам зустрів мене прохолодною погодою і дрібним осіннім дощем. Швидко розібравшись з робочими питаннями, я вирушив на метро до центру. Події того дня згадуються, неначе крізь завісу щільного туману. Перше, що трапилось мені в райському кварталі, це магазин кави, де крім добре просмажених зерен з південної Америки, можна було придбати якісну траву з сильним ароматом. Курити марихуану дозволяється тільки в спеціальних місцях – затишних кафе, де вона легально продається. Запаливши цигарку (зазвичай не палю), я згодом зрозумів, що це була велика помилка. Головна мета моїх відвідин вулиці Червоних ліхтарів – був похід до повій. Я розслабився «легкими» наркотиками і пішов шукати жриць кохання.

В вузькій вулиці натрапив на магазинчики з вітринами, за якими розгледів дівок з оголеними грудьми, що сиділи на диванах і вабили завітати до них в гості. В одному салоні тендітні білявки з пишними формами запропонували класичну програму за 80 євро кожній. Знехтувавши їх запрошенням, іду до іншого «кіоску». Товста, але красива дама згодна була задовольнити мої сексуальні потреби за 60 євро. Не погоджуюсь і вирушаю далі.

Передивившись не менше десяти контор розпусти, вирішив впасти в обійми засмаглої мулатки з розкішним чорним волоссям і невеликими цицьками. Буду розповідати друзям про екзотичну коханку! Дівчина провела мене до кімнати, де грала тиха, романтична музика. Питає, як мені подобається займатись коханням? Кажу, що люблю, коли подруга зверху. Красива повія швидко мене роздягла і почала чаклувати з моїм «господарством». Зазвичай у мене не буває проблем з потенцією. Але косячок трави розслабив не лише мій розум, але й тіло. «Горобчик» виглядав кволо і довго не хотів приймати вертикальне положення.

Чарівниця після наполегливих спроб досягла результату, але тільки я почав отримувати задоволення від процесу, коли фея запропонувала сплатити ще 50 євро, щоб продовжити сеанс кохання. Сувора правда життя була такою, що на прелюдію я витратив увесь відведений за графіком час. Нічого не вдієш! Кладу купюру на стіл. Апетитна шоколадна цукерочка, як справжня професіоналка, продовжила наші вправи. Фініш був фантастичний! Привітно усміхаючись, повія запросила приходити ще.

Хоча переплатив двічі за божественний секс, я не шкодую. Але залишилось враження, що я спроможний був би на більше, як би не той недоречний косяк з марихуаною. Вирішив, що обов’язково повернусь до Амстердаму, врахувавши свої помилки. Усім раджу для збагачення власного досвіду відвідати квартал Червоних ліхтарів. Але, якщо хочете отримати сто відсотків задоволення, не паліть траву перед побаченням з найкращими коханками світу!