Моя бурхлива молодість була цікавою та сповненою різноманітними пригодами, що досі згадуються з теплою ностальгією. Я добре розуміюсь на сучасній музиці і професійній апаратурі, що пов’язана з цією темою.  Це в роки студентства давало мені непоганий заробіток. Коли колеги, з якими я гриз граніт науки в університеті, влітку подавались найманими робітниками на будівництво, я навпаки, мав веселу та грошову роботу діджеєм.

В місті конкуренція в нічних клубах була висока, тому організовував вояжі до невеликих навколишніх селищ міського типу та сел.

Сільська дискотека – це щось! Розкажу про типову дискотеку десь у провінції. Пробиваєш в інтернеті телефон будинку культури та відпочинку в якій-небудь Перківці чи Олександрівці. Домовляєшся з місцевими про проведення «дискотеки століття» в їхніх рідних пенатах. Співорганізатори розклеюють оголошення про грандіозну подію в центрі, біля магазинів та на автобусній зупинці. Аншлаг – забезпечений! Наступний важливий крок – найняти за невеликий процент від гонорару міцних тутешніх хлопців для охорони порядку і для власного душевного спокою. Економити на цьому недоречно, бо обов’язково знайдуться гарячі, п’яні голови, що захочуть тобі розповісти своє бачення навколишнього світу.

Приїжджаєш в клуб, підключаєш знаряддя і пішла веселуха! Приходять файні дівки, коротко підстрижені хлопці в спортивних штанях. Дрес код вільний, ніхто особливо не париться, про стиль та моду. Завжди, окрім грошей, на цій роботі ставив собі за мету укласти в постіль гарну, цицясту дівку. Майже ніколи не залишався без бурхливого сексу з розкутими та велелюбними красунями. Підчепити лялечку на ніч нескладно, якщо дотримуватись певних правил поведінки.

По-перше, треба роздивитись уважно публіку. Не варто клеїтись до дівок, що прийшли в парі з хлопцем. На вечірці завжди знайдуться «вільні» дами, яким слід приділити трохи уваги: поставити її улюблену композицію, надіслати до столика пляшку ігристого вина. Інколи мої «охоронці» за додаткову винагороду зливають всю інформацію про особу, що мене зацікавила, технічно видаляючи потенційних конкурентів.

Одного разу, пані напідпитку залізла під діджейський стіл та відсмоктала мені прямо під час роботи. Цікаво, що ця подія пройшла непоміченою серед усіх присутніх! Можна поставити кілька треків поспіль і за цей час розважитись з місцевою чарівницею в підсобній кімнаті або в туалеті. Швидкий секс на столі дуже добре бадьорить! Маю завжди упаковку надійних презервативів на такий випадок. Подбати про власне здоров’я ніколи не буде зайвим! Тим більше сільські дівки дуже розбещені і легкодоступні.

Багато разів я мав інтимні зустрічі зі звабливими коханками на задньому сидінні власного авто, після завершення паті. В теплу пору року для сексуальних стосунків підійдуть і перші ліпші кущі, неподалік від танцполу. Головне, щоб подруга не пошкрябала коліна об землю, коли її натягуєш в позиції догі-стайл. Ще комарі можуть покусати сідниці, або вашого гіганта!

Люблю мацати сільських дівок! Їх тугі груди та інші жіночі принади заводять мене з пів оберта. Шалені феї без гальм неодноразово дарували мені фантастичні відчуття від нетривалих, палких зустрічей. Підбиваючи підсумок, зазначу, якщо бажаєте отримати якісний секс, приклавши для його здобуття мінімальні зусилля, їдьте на село!

Вже давно працюю в галузі IT, але не залишаю своє хобі – діджея-суперкоханця!