Мій знайомий – відомий бабій. Про таких кажуть, що він не пропустить жодної спідниці. Нерідко місцевий Казанова знімає повій і їде в сауну чи додому, організовуючи справжні оргії, про які складають легенди. Одного разу за келихом пива цей знавець жіночих принад розповів мені про масажний салон, що є справжнім прихованим борделем. Що буцімто там працює така краля на ім’я Ірина. Блондинка з третім розміром грудей, що виробляє неймовірні дива в ліжку. Реклама спрацювала на всі сто відсотків. Натхненний розповідями про сексуальну фею-чарівницю я завітав за вказаною адресою. Подзвонити заздалегідь не міг, бо повії працюють законспіровано і приймають клієнтів тільки за рекомендацією.

На рецепції мене зустріла страшна, схожа на бійцівського собаку, жінка. Сказала, що займає посаду адміністратора і слідкує за порядком в цій установі. Найгіршого наглядача власники салону, мабуть, не знайшли б. Неприязно міряючи мене маленькими очима, адмінша недовірливо вислухала мою розповідь, що я прийшов до Ірини за рекомендацією Валери (так звали мого приятеля). Взявши з мене тисячу гривень, сувора дама провела мене до сусідньої кімнати. «Зараз масажистка прийде!», – кинула виходячи в двері мегера.

Я роздівся до трусів і ліг в очікуванні феєричної вистави. За хвилину входить жінка років тридцяти в чистому білому халаті і пропонує мені лягти на живіт. Зовнішність в неї звичайна, одежа приховувала зовсім невеликі жіночі форми. Валера наплів мені з три короба, яка чудесна та незабутня зустріч чекає на мене. Моєму здивуванню не було меж, коли після двадцяти хвилин масажу, ніяких інтимних дій з боку дівчини не відбувалось. Питаю, чи вона точно Ірина? Каже, що батьки кличуть Ірина Володимирівна. «Чи знаєте Валеру?». Жінка відповідає, що в неї багато клієнтів і серед них може бути Валера. Запропонував їй нарешті зробити мені мін’єт. Відповідь мене вбила наповал: « Ми сексуальних послуг не надаємо! Зверніться до дівчат за викликом!» Якщо я негайно не залишу масажний кабінет, вона викличе поліцію.

До мене потроху стало доходити, що сталась якась прикра помилка. Телефоную Валері. Намагаюсь пояснити складність ситуації. Той поцікавився за якою адресою я зараз знаходжусь. Я кажу, що перебуваю в салоні на центральній вулиці, номер будинку 14. Адресу мені записав Валера власноруч на клаптику паперу під час наших посиденьок з пивом. Чую в телефоні істеричний регіт приятеля. Давлячись гучним сміхом, Валера сповістив мене, що бордель знаходиться в будинку номер 44! Придивляюсь до записки і тільки зараз бачу – олівцем нашкрябані дві четвірки, але одна написана нечітко, що її легко переплутати з одиницею. Я був в шоці! Неймовірний збіг обставин: переплутані будинки, за адресою розташований теж масажний салон, в якому працює жінка на ім’я Ірина! Пазл склався повністю. Мене, як вітром здуло з цього місця. Я запропонував незнайомій дівчині мені відсмоктати, вважаючи її за повію!

Попрямувавши  до будинку 44 , я потрапив до чарівної блондинки Ірині з класними цицьками третього розміру і знайшов втіху в її палких обіймах. Це реальна історія, яку можна розповідати друзям, як анекдот. Ніколи не повірив би, що в реальному житті може трапитись такий курйозний випадок, якби не був його головним учасником!